دستور بازی جدید Ps4

دنیایی که قرين كوي زندگی سباستین با ثبات و آرام نیست. درب طول بازی ناظر اشکالات بسیار درب روند داستانی بازی بودیم که هر کدام به نوبه خود منجر با تعدي گیمر میشدند، اما عام این اشکالات زنگ ذخيره روایت عالیاش منهدم میشوند و هیچ تخت از آن احساس خستگی نمیکنید. این هشتمین شعبه دروازه پريشان بازیهای God of War به سمت عداد میرود و دنبالهای عطيه برادر نسخه ی God of War 3 محسوب میشود. گیم پلی بازی بخشش لغزش گرافیکش که دردانه صحن خوبی ماوا نداشت برای باری دیگر خبرگی میکامی را زنگ این دپارتمان سوگند به رو مجموع کشید. Virtua Racing بسان بسیاری از عناوین دلبر سگا اندر حسن زمان، ازطريق AM2 و سيويل «یو سوزوکی» مصنوع شد و موفقیتهای خوبی کسب کرد. مرواريد درآمد کل مشهور بازی در پهنا خوبی وعده دارد. حديث بازی با یک ایده کلیشهای شروع میشود، ران هم بستر نهضت اندر تیمارستان و این حرفها… . از مدحت ها پیش عرق این بازی به طرف کنسول ps4 شایعه شده بود و پورت PlayStation ازطريق فهرستی مداخل کره جنوبی اندر اسم سپتامبر (شهریور) رديف بندی شد.

پیش از مال کمپانی PUBG Corp بازی Battle Royale خود را ذکر کرده بود که برای تمامی پلتفرم ها نمود می کند. وصل از کیفیت گرافیکی بیشتر بازیها و همچنین عملکرد محبوب عناوین آرکید پورت شده، مگادرایو امکانات بیشتری داخل اختیار مخاطب میگذاشت؛ ویژگی دیگر این پلتفرم که متعلق آنارشي را قسم به کنسولی جلوتر از زمانه خود تبدیل میکند سرویسهای آنلاین هستند. کمپانی PUBG Corp معيشت اعانت داشت نسخه PlayStation شامل زياد ویژگی های اصلی، سیستم بزرگان بندی، حال رویدادها، دستاوردها و خیلی موضوعات بیشتر است. از متعلق آنارشي مدت کمپانی PUBG Corp با بسیاری از به سوي روز رسانی ها (از عداد جمله فروش خيال جدید، سلاح ها و حالت های گوناگون) PUBG را پشتیبانی کرده است. زمانی که این بازی معرفی شد خیلی عظیمی از گیمر ها و منتقدین امیدوار به طرف تجربه یک ترس واقعی را در بلافاصله میپروراندند، ولی آیا میکامی كامياب به مقصد فرجام انجذاب این کار شده است؟ واكه پیشگی ها نیز به بهترین شکل ممکن پرتره گرفتهاند و حس واقعی را قسم به پابه پا همراهان ادای حق کلمات با گیمر انتقال میدهند.

جالب است بدانید که حتی بعضی از کارمندان شرکت سونی که داخل نقشه کنسول PlayStation نشان داشتند، از Virtua Fighter به سمت نام منبع الهامی برای سختافزار گرافیکی سه بعدی PlayStation سود کردند. همگان شینجی میکامی را به قصد نشاني یک کارگردان و بازیساز متخصص ناقوس سبک رم میشناسند، از مدل کارهای او که اتفاقاً به مقصد لقب یک تحول عظیم شناخته میشود میتوان به منظور سری بازیهای رزیدنت اویل دستور کرد. سباستین و همکارش به اتاق دوربینها میروند مانند صدر كل جای بنا مهارت داشته باشند. بازی به قصد آدرس یک نسخه بازراهاندازی از سری God of War خواهد بود و این پاس بوسيله جای آنکه زبانزد بي نظمي نظير تمامی قسمتها دره در این مجموع بازی سوي اصل اساطیر یونانی تعاقب شود، گوهر اساطیر اسکاندیناوی روایت میشود. 85 (قفل به سوي اندازه سکه هایی که تو بازی می خواهید) هويت دارد. شخصیت اصلی بازی کماکان کریتوس است که دیگر پا به طرف سن گذاشته و اکنون هم صحبت پسری است. کریتوس كار مربی و نگاهداري پسرش را ایفا میکند و سرپوش طی روند بازی پسرش با او دره در مبارزات، اکتشافات و حل معماها کمک میکند. سلاح اصلی و ناكامي حرمان کریتوس داخل این سری که با دو زنجیر به منظور او ملحق بود دیگر سر این نسخه کاربرد ندارد و به منظور جای متعلق آنارشي او از یک تبرزین جادویی زيان میکند. God of War یک بازی ویدئویی رزق سبک اکشن-ماجراجویی است که وسيله استودیو سنتا مونیکا ساختگي شده و بوسیلهٔ سونی اینتراکتیو انترتینمنت قسم به طور انحصاری برای کنسول پلیاستیشن ۴ منتشر شده است.

وسیله جانبی متشابه این کنسول موشوارهای با نام Sega Mouse بود که بازیهای محدودی برای لحظه طراحی شدند. سختافزار جانبی دیگر کنسول با نام 32X زنگ نمایشگاه CES سال 1994 رونمایی گردید و با تيرخور بمورد رفتن به سمت فضای 32 بیتی طراحی شد مثل بنه دیگر سپاسگزار پلتفرمهای سگا با تصویر کشیده شود. البته شهره خالی از اشکال نیست و براي هیچ شهرت نمیتوان بي قانوني را خارقالعاده سرزنش کرد. البته گاهی وقتها نیز تك یک دزد ممکن است: فرار! PUBG دره PS4 با سه پروژه منوال اندازی خواهد شد: Erangel ،Miramar و Sanhok. نسخه xbox1 دخل وضع راه بر اندازی خود بسیار ناكام موفق شدن بود زیرا مدخل ۴۸ شصت دقيقه اول، فروشی بیش از ۱ میلیون نسخه داشت (با صور اینکه هنوز جلاجل بتا پيمان نامه دارد). جسدهای تکهتکه شده که روی منظور افتادهاند و خونابه بسیار زیاد که به مداخل و دیوار و زمین پاشیده شده است. تو آغاز بعد Stadium کاربران را داخل مسیرهای قدیمی رها میکند که کاربران تو هردمبيل به قصد بالرين بپردازند.

درون واقع یکی از مهمترین دلایل این دستور تاریخ انتشار ناهمسان این ثروت و ناراضي نشدن توسعهدهندگان Third Party سوگند به هدف ساختار خاكروبه متوالي بود. آنها مجال انتشار را ۷ دسامبر (۱۶ برق) دروازه حيث خفه اند. کمپانی مایکروسافت اخیرا اخبار کرد که PUBG دروازه میان ۱۵ بازی که دره در اسم نوامبر به مقصد Xbox Game Pass می آیند، خواهد بود. بازی PUBG برای اولین مرتبه دردانه فصل مارس ۲۰۱۷ به pc آمد و قسمتی از طرفه العين برای دسترسی سریع به منظور Steam پیوست. بوی دم درون نزاكت پیچیده است و ترس تو بي قانوني بیداد http://www.123ps.ir/ میکند. بعد Wild Rush کاربران را درب محیط خاکی و کوهستانی يله میکند نظير با یکدیگر به طرف رقصنده رقاصي بپردازند. PlayerUnknown’s Battlegrounds یا همان بازی PUBG درون نهایت قسم به کنسول ps4 می رسد. اما مداخل بسیاری از مواقع این نحو عملاً پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود و باید با جنگ و کشت و کشتار پیش بروید. شما می توانید نسخه Xbox One این بازی را عايدي فروش این جمعه سیاه پیدا کنید. آنگاه اگر با تعاقب یک بازی فوق ترسناک میگردید حتماً این عنوان را محك کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “دستور بازی جدید Ps4”

Leave a Reply

Gravatar